KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997260

nr 1499 7260

Oidentifierad konstnär. Signerad H Happ, Flicka med vattenkanna. Signerad. Olja på pannå, 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:17:29