KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997260
nr 1499 7260
Oidentifierad konstnär. Signerad H Happ, Flicka med vattenkanna. Signerad. Olja på pannå, 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:17:29
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)