KONST / Litografier / Färglitografi 13384017
nr 1338 4017
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/330. Motivet: 43x56, komposition
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:38:09
100 kr
200 kr
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin