MISCELLANEOUS / Rugs / Woven tapestry 6827001
nr 682 7001
WOVEN TAPESTRY
omkring 1700, France, silkhighlights, signerad AB & franska liljan, 267x312, repairs.
omkring 1700, Frankrike, silkeinslag, signerad AB & franska liljan, 267x312
Condition: lagningar
Withdrawn
Monday February 21 2011
at 16:00:00