ART / Oil paintings / Oil painting 12848686
nr 1284 8686
OIL PAINTING
Johan Castberg. Signed, 1944, utsikt från Södermalm. Oil on panel, 54x65cm,
Johan Castberg. Signerad, 1944, utsikt från Södermalm. Olja på pannå, 54x65cm
SEK 300
Monday October 28 2019
at 19:06:12
27/10 13:16:24