KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15184192
nr 1518 4192
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 14/250, mm17x13 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:18:39
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.200 kr