ART / Lithographs / Litograph in colors 12411454
nr 1241 1454
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad Blasius. Blåhake. Signed, numbered 217/250, sheet: 36x53 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Blasius. Blåhake. Signerad, numrerad 217/250, bladets mått: 36x53 cm
400
Monday Mars 18 2019
at 19:12:56