MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9276002
nr 927 6002
CARPET
Turkiet, omkring 1900, 144x200, slitage, skador.
Turkiet, omkring 1900, 144x200
Condition: slitage, skador
8000
SEK 6000
Monday November 24 2014
at 20:04:39
24/11 16:48:15
- Klassiska
Nov 24
Klassiska
Read more about Klassiska