KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273099

nr 1627 3099

Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night". Signerad. Olja på duk, 42x65 cm, yttermått inklusive ram: 44x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 juni 2024
kl 18:49:45

10/6 18:42:29 1      Vinnande bud