KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061042

nr 1406 1042

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad 35, Båtar i hamn. Olja på pannå, 41x37 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:24:19

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman