KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824562

nr 1382 4562

Hans Christian Holmgren. Signerad a tergo. Olja på duk, under huven, 91x91, yttermått inklusive ram: 93x93 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:09:18