ART / Oil paintings / Oil painting 12339238
nr 1233 9238
OIL PAINTING
Clown, signerad Figge. Oil on canvas, 91x34,
Clown, signerad Figge. Olja på duk, 91x34
SEK 250
Monday February 4 2019
at 19:15:51
100 kr
200 kr