MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Magazine rack 12815433

nr 1281 5433

MAGAZINE RACK

1940s. Height: 60, wear.

1940-tal. Höjd: 60 cm

Condition: slitage

Monday October 14 2019
at 18:21:31