ART / Oil paintings / Oil painting 16186030
nr 1618 6030
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Fritz Sjöström (1923-1996), Sweden. Monogramsignerad 51, 'Träd i blå luft', 46x53 cm, outer dimensions including frame: 55x64,
OIL PAINTING, Monogramsignerad 51, "Träd i blå luft". Olja på pannå, 46x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Fritz Sjöström, Swedish painter, born 1923, dead 1996.
600
SEK 100
Monday May 6 2024
at 20:22:26
6/5 17:58:02
Fritz Sjöström
Read more about Fritz Sjöström