ART / Oil paintings / Oil painting 13316358
nr 1331 6358
OIL PAINTING
unidentified artist. Figures. Oil on canvas, 82x66, Proveniens Gösta Stenman, damaged canvas.
Oidentifierad konstnär. Figurer. Ej signerad. Olja på duk, 82x66, Proveniens Gösta Stenman
Condition: skadad duk
Withdrawn
Monday June 1 2020
at 18:42:32