FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10143311
nr 1014 3311
CHAIRS
8 pcs, Björk/Rotting, wear, damages.
8 st, Björk/Rotting
Condition: slitage, skador
1500
SEK 800
Monday January 25 2016
at 19:26:26
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr