FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 15339020

nr 1533 9020

CUPBOARD

1940s, dekorerad med fröpåsar. Length: 106 cm, width: 49 cm, height: 75 cm, wear, damages.

1940-tal, dekorerad med fröpåsar. Bredd: 106 cm, djup: 49 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 1100

Monday April 10 2023
at 19:24:15