FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9963266
nr 996 3266
ARMCHAIR
1950s, wear.
1950-tal
Condition: slitage
SEK 500
Monday November 23 2015
at 20:50:24
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr