KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034181

nr 1603 4181

Gunnar Johansson

(1916-1996), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, oramad. Olja på duk, 50x50

Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:26:33

2/3 16:35:40 1      500 kr
4/3 13:25:09 2      Vinnande bud

Gunnar Johansson

Läs mer om Gunnar Johansson