MISCELLANEOUS / Toys / Spel 9255002
*
nr 925 5002
Spel
1950s, Perma (Slalom & Trafik),
1950-tal, Perma (Slalom & Trafik)
Estimate:
600
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday November 17 2014
at 19:14:57
- Bid history
Time
Bidder
Bid
25/8 14:47:37
1
350 kr
27/8 21:48:42
2
350 kr
27/8 21:48:55
2
400 kr
16/10 20:25:51
3
500 kr
1/11 21:31:53
4
700 kr
10/11 17:31:11
5
700 kr
10/11 17:31:11
4
700 kr (Robot)
10/11 17:31:19
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spel perma slalom & trafik leksaker
-
7212 DOLL
old, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Height: 20 cm,..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:41
-
7216 TOY CARS
2 pcs, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, e..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:48
*
Spel
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 925 5002
Spel
1950s, Perma (Slalom & Trafik),
1950-tal, Perma (Slalom & Trafik)
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 800 |
| Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 25/8 14:47:37 | 1 | 350 kr |
| 27/8 21:48:42 | 2 | 350 kr |
| 27/8 21:48:55 | 2 | 400 kr |
| 16/10 20:25:51 | 3 | 500 kr |
| 1/11 21:31:53 | 4 | 700 kr |
| 10/11 17:31:11 | 5 | 700 kr |
| 10/11 17:31:11 | 4 | 700 kr (Robot) |
| 10/11 17:31:19 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spel perma slalom & trafik leksaker
-
7212 DOLL
old, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Height: 20 cm,..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:41 -
7216 TOY CARS
2 pcs, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, e..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:48



