ART / Lithographs / Silkscreen 11609530
nr 1160 9530
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969). Épreuve d'artiste, sheet: 69x48, löst blad,
SILKSCREEN, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 69x48, löst blad
Monday February 5 2018
at 18:20:56