KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507207

nr 1550 7207

signerad, Borsch, stuginteriör. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x56

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:52:57