KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113317

nr 1711 3317

Jerry Andersson

(1939-2013), Sverige

Oljemålning, ”Gurskøylandet”. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x48

Jerry Andersson, svensk bildkonstnär född 1939, död 2013 .

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 juni 2025
kl 19:33:29

30/6 19:28:29 1      Vinnande bud

Jerry Andersson

Läs mer om Jerry Andersson