MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 14114301

nr 1411 4301

Linneskåp

1930-tal, intarsia. Bredd: 88, djup: 43 cm, höjd: 120 cm, nyckel

Kondition: fläckar, slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:09:52