MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dräktspännen 9792213
nr 979 2213
Dräktspännen
one pair, Pietra dora, length: 4 cm, wear, damages.
Ett par, Pietra dora, längd: 4 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday September 7 2015
at 20:04:51
100 kr
150 kr
250 kr