MISCELLANEOUS / Rugs / Beluch 4402017
nr 440 2017
Beluch
Lenght: ()
Antik, 109x240, korroderad, lagningar, kortsidor med skador, corroded, repairs, ends with damages
Withdrawn
Monday November 27 2006
at 16:00:00
Nov 27
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 4