KONST / Litografier / Färglitografi 17212060
nr 1721 2060
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 87/cc. Färglitografi. Bladets mått: 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:29:48
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg