FURNITURE / Sofas / Sofa 10985332

nr 1098 5332

SOFA

around year 1900, length: 170 cm, leather, wear, damages.

omkring 1900, längd: 170 cm, skinn

Condition: slitage, skador

1000

SEK 4600

Monday Mars 27 2017
at 19:51:15