ART / Oil paintings / Oil painting 3843396
nr 384 3396
OIL PAINTING
Lenght: ()
osignerad, kvinna med barn, 66x55, skador
1500
SEK 2900
Monday October 31 2005
at 16:00:00
1.000 kr
2.500 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr
hidden*