KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14554002
nr 1455 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Bergslandskap". Signerad. Olja på pannå. Bildmått: 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:51:24
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson