ART / Oil paintings / Oil painting 12698070
nr 1269 8070
OIL PAINTING
unidentified artist. Seascape. Signerad A Nilsson. Oil on canvas, 45x64 cm,
Oidentifierad konstnär. Marinmotiv. Signerad A Nilsson. Olja på duk, 45x64 cm
SEK 100
Monday August 19 2019
at 20:31:00
14/8 13:42:09