KONST / Litografier / Färglitografi 11543386
nr 1154 3386
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, 1985, signerad och numrerad 216/360, bladets mått: 48x60
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:06:00
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner