ART / Sculptures and works of art / Sculpture 10537021

nr 1053 7021

SCULPTURE

figurine, Gustafsberg, Signerad GE 1902höjd: 55 cm, ett mindre nagg på baksidan av kransen.

Parian, Gustafsberg, Signerad GE 1902höjd: 55 cm

Condition: ett mindre nagg på baksidan av kransen

3000

SEK 3600

Monday August 29 2016
at 19:14:20

  • Klassiska