ART / Oil paintings / Oil painting 14781047
nr 1478 1047
OIL PAINTING
peasant, 1848. Olja på textil, uppfodrad duk, 104x178 cm, wear.
Allmoge, 1848. Ej signerad. Olja på textil, uppfodrad duk, 104x178 cm, oramad, oramad
Condition: slitage
15000
SEK 12000
Monday July 4 2022
at 19:44:07
4/7 19:39:07
- Klassiska