LIGHTING / Table lamps / Table lamp 5166302
nr 516 6302
TABLE LAMP
Lenght: ()
Sekelskifte, Brons, höjd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
7000
SEK 7600
Monday Mars 31 2008
at 16:00:00
5.000 kr
6.100 kr
6.500 kr
7.500 kr