FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 4856237
nr 485 6237
CHEST OF DRAWERS
Lenght: ()
1890-tal, valnöt, längd: 108, djup: 55, höjd: 88 (slitage)
1500
SEK 1700
Monday September 17 2007
at 16:00:00
1.500 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr