ART / Oil paintings / Oil painting 15407073
nr 1540 7073
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H Wagner, Motiv från Holland. Oil on canvas, 50x80 cm, outer dimensions including frame: 59x90,
Oidentifierad konstnär. Signerad H Wagner, Motiv från Holland. Olja på duk, 50x80 cm, yttermått inklusive ram: 59x90 cm
1500
SEK 1000
Monday May 15 2023
at 20:54:20
15/5 15:26:34