ART / Lithographs / Litograph in colors 16003272
nr 1600 3272
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 27/30 ET. Litograph in colors, Image dimensions: 31x20 cm, outer dimensions including frame: 62x47 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 27/30 ET. Färglitografi, bildmått: 31x20 cm, yttermått inklusive ram: 62x47 ca
3000
SEK 2000
Monday February 26 2024
at 18:29:01
21/2 20:11:34
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson