KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12353221
nr 1235 3221
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Akvarell, Lök, Signerad, Motivet: 23x32 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:29:53
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)