GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 15029095

nr 1502 9095

Tallrikar

6 st. Kina. Diameter: 24 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 november 2022
kl 20:55:27