GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 15029095

nr 1502 9095

PLATES

6 parts. China. Diameter: 24, wear, damages.

6 st. Kina. Diameter: 24 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 1000

Monday November 14 2022
at 20:55:27