ART / Oil paintings / Oil painting 12176326
nr 1217 6326
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Seascape. Signerad Anna Jalpachik. Oil on canvas, 38x46 cm,
OIL PAINTING, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, born in Crimea 1954, dead 2013.
Withdrawn
Monday November 19 2018
at 18:13:03
Anna Jalpachik
Read more about Anna Jalpachik