ART / Oil paintings / Oil painting 12848518
nr 1284 8518
OIL PAINTING
Jozef Golab, Krakow, signed. Oil on panel, 16x22,
Jozef Golab, Krakow, signerad. Olja på pannå, 16x22
800
SEK 500
Monday October 28 2019
at 20:49:22