KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13846074

nr 1384 6074

Rolf Swedberg

(1927-2008), Sverige

Tusch, Kvinna. Signerad. Motivet: 32x38, yttermått inklusive ram: 48x54 cm

Rolf Swedberg, född 1927 i Luleå, död 2008, svensk målare och skultör.

Utrop:

400 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:30:38

Rolf Swedberg

Läs mer om Rolf Swedberg