KONST / Litografier / Färglitografi 9125084
nr 912 5084
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi , Ernst Billgren (f. 1957), 102/125, signerad, motivet: 21x44
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:43:22
1.300 kr
800 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr
15 sep