MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 13714268
nr 1371 4268
Dekorelement
one pair, förgyllt trä, Empire. Length: 23 cm, wear, damages.
Ett par, förgyllt trä, Empire. Längd: 23 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday January 11 2021
at 20:50:40
10/1 03:28:42
10/1 03:29:18
Karl Johanstil/Empir
Senempiren