ART / Lithographs / Litograph 8089503
nr 808 9503
LITOGRAPH
Kungliga Biblioteket, subject size: 24 x 36,
Kungliga Biblioteket, motivets mått: 24 x 36
300
SEK 200
Monday February 18 2013
at 18:43:47
100 kr
150 kr