MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 9736240
nr 973 6240
GUN
19th century, mynningsladdare i trä, trasig / lagad kolv, wear, damages.
1800-tal, mynningsladdare i trä, trasig / lagad kolv
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday August 10 2015
at 20:14:54
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)