ART / Oil paintings / Oil painting 9298314
nr 929 8314
OIL PAINTING
P Johns, coastal scene, signed, 19th century, 30x39,
P Johns, kustmotiv, signerad, 1800-tal, 30x39
600
SEK 100
Monday December 8 2014
at 18:29:32
8/12 17:37:18