ART / Lithographs / Litograph in colors 14035468
nr 1403 5468
LITOGRAPH IN COLORS
2 pcs, Lars Forsman. Signed, dated 85, numrerade, sheet: 37x53, 49x63, oramade lösa blad,
2 st, Lars Forsman. Signerad, daterad 85, numrerade, bladets mått: 37x53,49x63, oramade lösa blad
SEK 100
Monday June 14 2021
at 18:16:02
11/6 18:55:04