KONST / Litografier / Färglitografi 12872179
nr 1287 2179
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 230/250, respektive 21/250. Motivet: 45x55cm, respektive 40x46cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:26:27
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.800 kr