KONST / Litografier / Färglitografi 16218377
nr 1621 8377
Färglitografi
Ojet Ringbom, "Drottningholms Slott". Signerad, numrerad 19/130. Färglitografi, bildmått: 52x76 cm, yttermått inklusive ram: 69x99 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:06:39
20/5 13:32:55